Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Kobido - japoński masaż twarzy - lifting bez skalpela

Nie tylko igła lekarza medycyny estetycznej, lub skalpel chirurga plastycznego mogą naprawdę odmłodzić. Japoński masaż twarzy Kobido to starożytna technika, która w nieinwazyjny sposób poprawi  owal Twojej twarzy, ujędrni skórę i wygładzi zmarszczki.Masaż Kobido nazywany liftingiem bez skalpela jest najbardziej zaawansowanym technicznie masażem twarzy, składającym się z najbardziej złożonych technik manualnych. Z powodzeniem zastępuje on wszystkie inwazyjne metody  stosowane w kosmetologii.  Poprawia  kontur twarzy, przywracając mu młodzieńczą wyrazistość i zapobiegając powstaniu tzw. chomiczków – jednej z mniej lubianych oznak starzenia. Podnosi policzki spłyca bruzdy nosowo –wargowe, niweluje opuchliznę. Pomaga zmniejszyć worki pod oczami czy opadające powieki. Rozprostowuje lwią bruzdę między brwiami i poprzeczne zmarszczki na czole. Sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i promienna. Masaż nie zmienia twoich rysów, wyglądasz nadal jak Ty, ale bardziej promiennie, jakbyś się zakochała albo własnie wróciła z wakacji na rajskiej wyspie. Lifting w trakcie masażu odbywa się na wielu poziomach – skóry, tkanki podskórnej, powięzi i mięśni. Masaż ten pomaga również walczyć z napięciami mięśni szczęki, a tym samym z bruksizmem.

Kobido zawiera w sobie elementy akupresury. Poprzez uciskanie określonych punktów na twarzy możemy stymulować organy wewnętrzne, dzięki temu zaczynają pracować lepiej i sprawniej.

Jeśli na swojej twarzy widzisz objawy stresu, zmęczenia i napięcia, dostrzegasz oznaki starzenia się skóry, takie jak zmarszczki (pierwsze, lub utrwalone), opadający owal twarzy, brak jędrności i elastyczności skóry oraz jesteś miłośnikiem naturalnych, nieinwazyjnych metod odmładzania i redukcji stresu Kobido jest własnie dla Ciebie. Więcej informacji na temat Kobido przeczytasz tutaj.

fb-share-icon

Recommended Articles

1 Comment

Comments are closed.