Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Slow - powoli do piękna w szybkim świecie

Slow studio masażu i pielęgnacji ciała prowadzone przez dyplomowaną pasjonatkę masażu stale poszerzającej swoje kwalifikacje poprzez udziały w licznych szkoleniach i kursach.  Motto „Powoli do piękna w szybkim świecie” określa w 100% zakres usług Studia Slow, poprzez wprowadzanie masaży wykonywanych metodami manualnymi będącymi znakomitą alternatywą dla stosowanych obecnie zabiegów inwazyjnych, a jednocześnie przynoszących ten sam skutek, takich jak liftingujący rytuał Kobido skutecznie usuwający zmarszczki z powodzeniem zastępujący inwazyjne metody jak np. botoks, masaże antycellulitowe i inne z zastosowaniem naturalnych preparatów.

Oferta Studia Slow jednocześnie ukierunkowana jest na wyciszenie, uspokojenie i osiągnięcie pełni relaksu i spokoju w dzisiejszym pełnym szybkości, pośpiechu i stresu życiu. Dodatkowo, by sprostać wymaganiom klientów oferta Studia Slow wzbogacona jest o zabiegi kosmetyczne wspomagane odpowiednio dobranymi ampułkami oraz zabiegi pedicure, jednak to masaże i osiągnięcie wewnętrznego spokoju Klienta jest  głównym celem Studia masażu Slow. Decydując się na wizytę w Studiu Slow zadbasz nie tylko o swoje piękno zewnętrzne, ale i wewnętrzne, dzięki oferowanym masażom, które powoli, masaż po masażu pomogą uzyskać Ci spokój i harmonię,  co wpłynie na poprawę Twojego wewnętrznego piękna i uspokoi Twoją wewnętrzną energię. 

Jeśli szukasz miejsca, gdzie można zapomnieć o pędzącym wokół świecie, gdzie uzyskasz pełnię spokoju wewnętrznego i relaksu, gdzie poprawisz swój wygląd bez inwazyjnych metod w intymnej, spokojnej i relaksującej atmosferze, z wykorzystaniem najlepszej jakości preparatów przyjdź do Slow.  Czas zabiegu jest czasem tylko dla Ciebie, czasem , który pomoże odzyskać Ci twój spokój i nasyci energią do podejmowania nowych wyzwań.