Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Zabieg na bazie liofilizowanych malin – więcej o zabiegu tutaj

Liftingujący zabieg z jadu żmii – więcej o zabiegu tutaj

Ekskluzywny zabieg rozświetlający z perłą złotą algą i kawiorem – więcej o zabiegu tutaj

Peeling kawitacyjny to bezbolesne głębokie oczyszczenie skóry. Usuwanie zanieczyszczeń oraz martwych komórek skóry następuje w sposób bezpieczny i pozbawiony efektów ubocznych. Zabieg ten wykonywany jest przy pomocy urządzenia wytwarzającego fale ultradźwiękowe, które po skierowaniu na wilgotną skórę wywołują efekt kawitacji. 

Efekty:

uzyskanie odświeżonej i oczyszczonej skóry, poprawa krążenia, pobudzenie komórek skóry i zmuszenie do naturalnej odnowy, usuwanie wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, zaskórników, wągrów, wygładzenie zmarszczek.

Peeling kawitacyjny przygotowuje także skórę do innych zabiegów kosmetycznych poprzez umożliwienie skuteczniejszego wchłaniania preparatów kosmetycznych.

Zabieg  jest polecany dla skóry bardzo wrażliwej, delikatnej i cienkiej, skłonnej do podrażnień, posiadającej rozszerzone naczynka. Polecany jest także dla skóry trądzikowej ze skłonnością do przesuszania się jako bezinwazyjny zabieg oczyszczający. Może być wykonywany na twarzy, dłoniach i plecach. 

Studio masażu i pielęgnacji ciała Slow oferuje zabiegi peelingu kawitacyjnego wraz z wprowadzaniem środków kosmetycznych w głębokie partie skóry. 

Mikrodermabrazja diamentowa czyli mechaniczne złuszczanie naskórka. Mikrodermabrazję diamentową wykonuje się z użyciem głowic diamentowych o różnych gradacjach i wielkościach, w zależności od miejsca, które jest poddawane zabiegowi. Zabieg mikrodermabrazji przyniesie fantastyczne rezultaty posiadaczom skóry problematycznej. Głównymi wskazaniami do jej wykonania są zaskórniaki nadmierna produkcja sebum, rozszerzone pory, blizny, przebarwienia, rozstępy (świeże), mała jędrność skóry , blizny potrądzikowe, płytkie zmarszczki ,rogowacenie okołomieszkowe ,rogowacenie starcze , skóra wymagająca odświeżenia .Po zabiegu skóra jest wygładzona, nabiera zdrowego kolorytu zmniejsza się ilość zaskórniaków oraz skłonność do łojotoku. Błyskawicznym efektem mikrodermabrazji diamentowej jest regeneracja oraz wizualny efekt odmłodzenia skóry. Jest ona bardzo skuteczna w próbie niwelowania zmian powstałych w wyniku fotostarzenia się skóry. Aby efekty były widoczne przez dłuższy czas nalezy zastosować regularne zabiegi odbywające się w serii. Pożądanymi efektami są zwiększenie zdolności absorbcji kosmetyków co wiąże się z głębokim nawilżeniem skóry (jeśli po zabiegu zastosujemy odpowiedni preparat pielęgnacyjny). Regularne stosowanie mikrodermabrazji diamentowej stymuluje produkcję elastyny oraz kolagenu. Zabieg można wykonywać co 7 – 10 dni w serii kilku zabiegów ,następnie co 3 miesiące aż do jednego zabiegu co pół roku .

W celu poprawy wyglądu i samopoczucia można także wykonać jednorazowo w dowolnym momencie jeśli oczywiście nie ma przeciwwskazań do zabiegu .

Sonoforeza polega na stymulowaniu skóry za pomocą ultradźwięków emitowanych przez specjalną głowicę. Snoforeza swoją popularność zawdzięcza głownie dzięki bezinwazyjności oraz skuteczności działania. Do głównych efektów zalicza się poprawę kolorystyki skóry, wygładzenie blizn oraz zmarszczek, rozjaśnienie cery, poprawa jędrności skóry oraz jej dotlenienie.  Zabieg sonoforezy zwiększa efektywność wchłaniania się kosmetyków pielęgnacyjnych i nawilżających. Zabieg ten można przeprowadzić na dowolnej części ciała. Do głównych wskazań zalicza się cellulit zmarszczki średnie oraz płytkie, skóra pomarszczona i zwiotczała różne rodzaje trądziku, łojotok, nieestetyczne przebarwienia skóry, rozszerzone pory. Sonoforeza przeprowadzana jest w trzech etapach: 

1.Przeprowadzenie peelingu kawitacyjnego lub mikrodermabrazji,

2. Nałożenie na skórę preparatu, który chcemy wprowadzić w głąb skóry,

3. Sonoforeza właściwa