Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

"Akcja Wiosna" -masaż antycellulitowy i wspomagający odchudzanie

Masaż antycellulitowy skupia się głównie na najbardziej kłopotliwych obszarach czyli: brzuch, uda, boczki ,pośladki. Odpowiednie techniki masażu sprawią, że komórki tłuszczowe są rozbijane, przyspieszony zostaje także proces ich spalania. Masaż ten ma także bardzo pozytywny wpływ na kondycję skóry. Odchudzanie może powodować obwisanie i zmniejszenie jędrności skóry, a  regularne zabiegi masażu antycellulitowego pozwolą tego uniknąć. Masaże te likwidują i przeciwdziałają cellulitowi, po zabiegu skóra jest ujędrniona i gładka. Sam masaż jest bardzo energiczny i intensywny, powoduje rozgrzanie masowanych miejsc, co także wpływa na spalanie tłuszczu.

Masaż wspomagający odchudzanie to dobre rozwiązanie dla osób chcących pozbyć się nadwagi. Jest odpowiedni zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Można wykonywać go jako regularny zabieg pielęgnacyjny lub w seriach jako uzupełnienie diety. Przed masażem można także przeprowadzić   oczyszczanie masowanych miejsc przy użyciu ultradźwięków lub mikrodermabrazji, a po masażu za pomocą sonoforezy wprowadzić w głąb skóry ampułki o działaniu antycellulitowym, zawierającym naturalne składniki dzięki którym skóra zaraz po aplikacji staje się bardziej napięta, nawilżona i wygładzona.

Masaże wykonywane są manualnie, a zastosowane olejki i ampułki pochądzą z naturalnych składników.

Masaż antycellulitowy/odchudzający (brzuch, uda, pośladki, boczki) – 60 zł

Masaż wraz z peelingiem skóry przed – 79 zł

Masaż z peelingiem i pielęgnacją skóry po 109 zł

Zabieg w wersji Lux (peeling enzymatyczny + kawitacja lub mikrodermabrazja+ masaż antycellulitowy/odchudzający + wprowadzenie preparatu antycellulitowego w głąb skóry za pomocą ultradźwięków) 219 zł

fb-share-icon

Recommended Articles