Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Lato zostaje w Slow !

Lato, a z nim czas wakacji nieubłaganie dobiega końca.  W Studiu Slow lato razem ze swą relaksującą atmosferą pozostanie jednak dłużej za sprawą nowych olejków zapachowych i preparatów pielęgnacyjnych.  Przyjdź i skorzystaj z promocji na masaż relaksacyjny  połączony z pielęgnacją ciała „Malinowe lody” lub „Brzoskwiniowy koktajl” .

"Malinowe lody"

Masaż olejkiem o fantastycznym zapachu lodów malinowych. Olejek poprawia elastyczność skóry, nawilża, regeneruje, zapobiega powstawaniu rozstępów oraz ogólnie i zdecydowanie poprawia jędrność  skóry przez zwiększenie produkcji kolagenu i elastyny. Masaż ten pomaga zrelaksować ciało, pozostawiając skórę odżywioną i gładką.

"Brzoskwiniowy koktajl"

Masaż wykonywany na bazie wegańskiego jogurtu do ciała stworzonego na bazie oleju ze słodkich migdałów oraz olejku kokosowego, nawilża skórę, a proteiny ryżu oraz ekstrakt z drożdży przywraca jej odpowiednią mikroflorę. Dzięki odnowieniu funkcji barierowych naskórka, jogurt sprawi, że skóra stanie się nawilżona i nawodniona pozostawiając na niej soczysty brzoskwiniowy zapach.   

Aktualne promocje sprawdzisz tutaj

fb-share-icon

Recommended Articles