Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Masaż bańką chińską - redukcja cellulitu i modelowanie sylwetki

Masaż bańką chińską jest jednym z najpopularniejszych zabiegów, których celem jest zwalczanie cellulitu. Pozwala on w szybkim czasie i w prosty sposób pozbyć się skórki pomarańczowej lub wyraźnie zmniejszyć jej widoczność.

Jak działa masaż bańką chińską?

Poprzez zassanie skóry i tkanek leżących  pod bańką, masaż poprawia mikrokrążenie i rozbija tkankę tłuszczową, przyspieszając tym samym proces lipolizy. Ponadto wygładza i ujędrnia skórę oraz usuwa toksyny z organizmu, które są główną przyczyną skórki pomarańczowej .W związku z tym bardzo dobrze sprawdza się nie tylko jako zabieg antycellulitowy, lecz także ujędrniający i modelujący sylwetkę. Siła masażu dostosowana jest indywidualnie, więc nie ma uczucia dyskomfortu. Jest to zabieg alternatywny dla intensywnego masażu odchudzającego, a dodatkowym plusem jest uczucie odprężenia i relaksu.

Aby osiągnąć zamierzony efekt bardzo ważna jest także dieta oraz ilość i jakość przyjmowanych płynów. Odpowiednie nawodnienie ułatwia oczyszczenie organizmu z toksyn, ważne jest również przeprowadzenie odpowiedniego masażu udrażniającego węzły chłonne, zanim przystąpimy do właściwego masażu bańką chińską. Etap przygotowania do masazu bańką chińską jest  niezwykle ważny jeżeli  chcemy osiągnąć zamierzony efekt, ponadto pomijając ten etap możemy doprowadzić do obrzęków, co zaburzy funkcjonowanie organizmu.

Najlepszy efekt osiąga się po około 10 -12 zabiegach wykonanych w odstępach kilkudniowych, następnie zabieg wykonujemy 2 – 3 razy w miesiącu.

Dodatkowo zabieg masażu bańką chińska może zostać poszerzony o zabieg sonoforezy z wprowadzeniem w głąb skóry ampułek o działaniu antycellulitowym.

Zabieg trwa średnio od 30 do 50 minut .

Teraz w ofercie karnet na masaż bańką chińską 5 masaży + 6-ty masaż gratis w cenie  250 zł

fb-share-icon

Recommended Articles

1 Comment

Comments are closed.