Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Nowość ! Masaż transbukalny.

Masaż transbukalny – Buccal – masaż wewnętrzny twarzy lub policzkowy, który oddziaływuje na mięśnie twarzy intro – ustne, czyli poprzez jamę ustną. Podczas masażu odmładzanie odbywa się nie tylko poprzez stymulację zewnętrzną, ale również poprzez oddziaływanie wewnętrzne na tkanki twarzy. Zabieg składa się z dwóch etapów typowego masażu transbukalnego wewnątrzustnego, oraz rzeźbiarskiego modelowania twarzy. Podczas sesji opracowywana jest również okolica szyi i dekoltu. Wysoka skuteczność tego zabiegu polega na jednoczesnym oddziaływaniu na skórę, mięśnie głębokie, warstwę tłuszczową i tkankę kostną. W przypadku zaburzenia mimiki twarzy masaż transbukalny ma nie tylko działanie kosmetologiczne, ale także terapeutyczne.

Wskazania do masażu transbukalnego:  wsytępowanie bruzd nosowo – wargowych, opadające kącikach ust, zmarszczki wokół ust, niewyraźny owal twarzy, wiotkie policzki, zmarszczki marionetki, zapobieganie starzeniu, bóle głowy, porażenie i paraliż mięśni twarzy, bruksizm.

Masaż transbukalny wykonywany jest jako masaż samodzielny 1 h w cenie 170 zł, lub w połączeniu z masażem Kobido (Kobido + masaż wewnątrzpoliczkowy) w cenie 240 zł.

fb-share-icon

Recommended Articles