Telefon

794 130 249

Email

slowmasaze@gmail.com

Jak przygotować się do masażu

Celem masażu jest całkowity relaks, dlatego warto się do niego dobrze przygotować, aby nic nie przeszkadzało w odpoczynku.Przed masażem ważne jest to, co jesz i pijesz. Głód lub uczucie ciężkości po posiłku mogą dekoncentrować i przeszkadzać w relaksie, dlatego ostatni posiłek zjedz najpóźniej na godzinę przed wizytą. Wybierz coś odżywczego, ale lekkiego, wypij również szklankę niegazowanej wody mineralnej. Nie pij alkoholu, unikaj też kawy i herbaty, które niepotrzebnie pobudzą Cię przed chwilą, która ma być twoim momentem wyciszenia. Szklankę wody powinieneś wypić również po masażu. 

Po zabiegu powinno się także pozostać przez 10 minut w pozycji leżącej – to czas potrzebny na powrót Twojego ciała i umysłu do równowagi.  Nie wstawaj zbyt szybko. Nie śpiesz się. Pamiętaj jesteś w tym miejscu po to by zwolnić i zrelaksować się! Daj sobie chwilę na oddech i relaks, aby utrzymać stan spokoju na dłużej. 

Nie obawiaj się, masaż w studiu Slow jest chwilą tylko dla Ciebie. Nikt postronny nie będzie w tym czasie przebywał w studiu. Podczas masażu nie odbieram także telefonów. Ta chwila jest tylko i wyłącznie dla Ciebie, byś powoli osiągnął relaks, spokój ducha i odprężenie dla ciała.

 

fb-share-icon

Recommended Articles